SKU: AC002111 Kategori: Brand:

Licencë Microsoft Office Home Business 2021

299.99Shiko PDF
Share it:
  • Blerje licence për 1 PC ose Mac
  • Versionet klasike 2021 të Word, Excel, PowerPoint dhe Outlook
  • Mbështetja e Microsoft-it e përfshirë për 60 ditët e para pa kosto shtesë
  • Kompatibile me Windows 11, Windows 10 ose macOS*
  • Punon me Microsoft Teams
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Licencë Microsoft Office Home Business 2021”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *