SKU: AC002611 Kategori: Brand:

LogiLink Mouse Wireless

10.99Share it:

Mini-mausi me teknologji 2.4 Ghz ka një sensor optik dhe një rezolucion deri në 1200 dpi për saktësi të lartë dhe funksionim të shpejtë. Ideale për përdoruesit e laptopëve.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LogiLink Mouse Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *