SKU: AC001900 Kategori: Brand:

Logitech Driving Force Shifter

88.99Share it:
  • Rrota e garave simuluese me nd?rrues shkop p?r G29 dhe G920 Driving Force – Shtoni pajisje realiste n? pajisjen tuaj t? garave
  • Nd?rtuar p?r t? q?ndruar: l?viz?s i q?ndruesh?m prej ?eliku i fort?, mbules? l?kure e qepur me dor? dhe me gjasht? shpejt?si me shtytje t? pasme
  • Nd?rrimi me gjasht? shpejt?si dhe kthimi me shtytje mbrapa: Kuti ingranazhi me model ‘H’ p?r nd?rrim t? shpejt? dhe t? qet? t? marsheve.?K?rkesat e sistemit p?r timonin Logitech G29 ose G920 me nd?rrues t? forc?s l?viz?se.?Loj?ra t? pajtueshme me Logitech Driving Force Shifter (Jo n? p?rputhje me Playstation 3).?Pesha pa kordon: 1.59 lbs.?Pesha me kabllo: 1.66 paund
  • Montimi i sigurt – Kap?se t? integruara e montojn? me siguri l?viz?sin n? nj? tavolin? ose pajisje garash.?Lloji i lidhjes: Lidhja e nd?rruesit DB9 (Fem?r)
  • E p?rputhshme me PlayStation 4, Xbox One, Windows 8.1, Windows 8 ose Windows 7, loj?ra q? mb?shtesin rrot?n e garave Logitech Force Feedback
  • Pesha me kabllo: 0.75 KG

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech G
Series 941-000119
Compatible devices PC, Playstation 4, Xbox One, Windows
Controller type Joystick
Connectivity technology Con cable

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Logitech Driving Force Shifter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *