SKU: AC002315 Kategori: Brand:

Maus Logitech G305 LIGHTSPEED Hero Black

Disponueshmëria: S’ka stok

54.99


S’ka stok


Shiko PDF
Share it:

HERO është një sensor i ri optik revolucionar i krijuar nga Logitech G për të ofruar performancë lider në klasë dhe deri në 10 herë efikasitet të energjisë (krahasuar me gjeneratën e mëparshme).

Sensori HERO jep performancë jashtëzakonisht të saktë dhe të qëndrueshme me zbutje, filtrim ose përshpejtim zero nga 200 në 12,000 DPI. G305 mund të ruajë deri në 5 profile me deri në 5 nivele DPI secili në memorien e brendshme.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus Logitech G305 LIGHTSPEED Hero Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *