SKU: AC002185 & AC001902 Kategori: Brand:

Logitech G920 Driving Vollan dhe Pedale

422.50Share it:

Projektuar për përvojën perfekte të drejtimit me reagime me forcë të dyfishtë motorësh, ndërruesit e shepejtesis prej çeliku inox dhe rrotë lëkure të qepura me dorë.

Pedalet e rregullueshme të dyshemesë ju lejojnë të përshpejtoni, frenoni dhe ndërroni marshet me ndjesinë e një makine të vërtetë.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Logitech G920 Driving Vollan dhe Pedale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *