SKU: AC002282 Kategori: Brand:

Maus Logitech Master Series MX MASTER 3S Grafik ergonomik

129.99Share it:

Dimensionet

Maus MX Master 3S
 • Lartësia : 4,92 inç (124,9 mm)
 • Gjerësia : 3,32 inç (84,3 mm)
 • Thellësia : 2,01 inç (51 mm)
 • Pesha : 4,97 oz (141 g)
Marrës USB Logi Bolt
 • Lartësia : 0,72 inç (18,4 mm)
 • Gjerësia : 0,57 inç (14,4 mm)
 • Thellësia : 0,26 inç (6,6 mm)
 • Pesha : 0,07 oz (2 g)

Specifikimet teknike

Teknologjia e sensorëve
 • Teknologjia e sensorit : Fusha e errët me saktësi të lartë
 • Vlera nominale : 1000 DPI
 • DPI (vlera minimale dhe maksimale) : 200-8000 DPI (mund të vendoset në rritje prej 50 DPI)
Butonat
 • 7 butona (klikoni majtas/djathtas, mbrapa/përpara, ndërrimi i aplikacionit, zhvendosja e modalitetit të rrotës, klikimi në mes)
 • Rrota e lëvizjes : Po, me ndërrim inteligjent
 • Rrota e gishtit : Po
 • Butoni i gjesteve : Po
Aplikacioni i personalizimit
Teknologjia me valë
 • Kërkohet: Teknologjia Bluetooth me energji të ulët
Bateria
Qëndrueshmëria
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus Logitech Master Series MX MASTER 3S Grafik ergonomik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *