SKU: AC003280 Kategori: , Brand:

Logitech Wireless Mouse MX Master 3S graphite

149.99Share it:
  • Gjurmimi në çdo sipërfaqe – tani 8K DPI: Përdorni miun kompjuterik pa tel MX Master 3S për të punuar në çdo sipërfaqe – madje edhe xhami (1) – me sensorin e përmirësuar 8000 DPI me ndjeshmëri të personalizueshme
  • Prezantimi i klikimeve të qeta: Mausi Bluetooth MX Master 3S prezanton Klikime të qeta – duke ofruar të njëjtën ndjesi të kënaqshme, por me 90% më pak zhurmë klikimesh. Teknologjia e sensorit: saktësi e lartë e fushës së errët
  • Lëvizja Magspeed: Një maus kompjuteri me shpejtësi të jashtëzakonshme, saktësi dhe pothuajse heshtje – Lëvizja MagSpeed ​​është 90% më e shpejtë, 87% më e saktë dhe jashtëzakonisht e qetë
  • Dizajni ergonomik: Punoni rehat me një maus preciz që paraqet një siluetë të krijuar për një qëndrim më natyral të kyçit të dorës dhe kontrolle të vendosura në mënyrë optimale të gishtit të madh
  • Softueri i përmirësuar i personalizimit: Personalizoni butonat dhe optimizoni rrjedhën tuaj të punës me profile specifike të aplikacionit në aplikacionin e përmirësuar Logi Options+.
  • Kontrolli ndërmjet kompjuterëve FLOW: Punoni pa probleme në shumë kompjuterë ose laptopë dhe transferoni tekst, imazhe dhe skedarë – midis Windows dhe macOS.
  • Shumë pajisje dhe shumë OS: Lidhni miun komod me deri në 3 pajisje nëpërmjet Bluetooth ose marrësin USB Logi Bolt të përfshirë në Windows, macOS, Chrome OS ose Linux
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Color Graphite
Connectivity Technology Wi-Fi
Special Feature Wireless, Touch Scroll, Ergonomic Design, Rechargeable
Movement Detection Technology Optical

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Logitech Wireless Mouse MX Master 3S graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *