SKU: AC001958 Kategori: , Brand:

MAU Logitech G G403 black

69.99Share it:
  • Sensori Hero 25K përmes një përditësimi të softuerit nga G HUB, ky përmirësim është falas për të gjithë lojtarët: më i avancuari ynë, me gjurmim 1:1, 400 IP plus dhe ndjeshmëri maksimale 100 – 25,600 dpi plus zbutje, filtrim ose përshpejtim zero
  • Lightsync RGB: Ndriçimi me spektër të plotë i përgjigjet në aksionin e lojës, audion dhe ngjyrën e ekranit; Personalizo efektet e ndriçimit nga ngjyrat 16,8 metra me softuerin e lojërave g hub dhe sinkronizo me ingranazhet g
  • Komoditeti dhe qëndrueshmëria: e lehtë (87 g), e projektuar në mënyrë komode për t’u formuar në dorë me kapje gome për kontroll të shtuar; Pesha e lëvizshme 10 g ju lejon të përshtateni me preferencat tuaja
  • G hub: konfiguroni 6 butona të programueshëm për t’i thjeshtuar veprimet në lojë. Ndryshimi i shpejtë i dpi ju lejon të programoni dhe të kaloni midis pesë cilësimeve të ndjeshmërisë nga 100 në 16,000 dpi
  • Performanca e avancuar e lojës: 8 herë më shpejt se minjtë standardë me një shpejtësi raportimi 1 ms dhe tendosje të butonit të pranverës për përgjigje më të mirë me më pak forcë. Gjatësia e kabllit: 2.1 metër (6.9 këmbë)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Color Black
Connectivity Technology USB
Special Feature Programmable Buttons, Lightweight Movement
Detection Technology Optical

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MAU Logitech G G403 black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *