SKU: AC002314 Kategori: Brand:

Maus Microsoft Bluetooth 3 Tasten black

18.99Shiko PDF
Share it:
  • Miu juaj “shko, shko kudo” — dizajni kompakt dhe modern përshtatet rehat në dorën tuaj.
  • Plotëson laptopin dhe stilin tuaj me një përzgjedhje ngjyrash – e zezë mat, blu pastel, pjeshkë dhe nenexhik.
  • Liri e vërtetë wireless — Lidhet me laptopin tuaj Windows 10 nëpërmjet Bluetooth 5.0 LE. Lidhuni me kompjuterin tuaj Windows 10 menjëherë nga kutia kur aktivizoni Swift Pair.
  • Sensori i gjurmimit të shpejtë, për gjurmim të qetë në shumicën e sipërfaqeve.
  • Lundrim i saktë nëpër dokumente dhe faqe interneti me rrotën e dedikuar të lëvizjes.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Microsoft Bluetooth 3 Tasten black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *