SKU: 616320539481 Kategori: , Brand:

Maus Gaming White Shark GM-3006 HANNIBAL-2 Black/ 3200 dpi

12.99Share it:

Lloji i mausit: 6D – 6 butona

Ndërfaqja: USB 2.0

Chipset: Instant 704

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 1200 / 1600 / 2400 / 3200

Jetëgjatësia: Mbi 10 mil. herë

Ndriçimi: 4 ngjyra (e kuqe-blu-rozë-vjollcë)

Veshje gome: Po

Gjatësia e kabllit: 1.8 m

Përmasat: 123 mm x 84 mm x 41 mm

Pesha: 135 g

Ngjyra: E zezë

Përputhshmëria: Win7 / 8 / 10 dhe Mac OS

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Gaming White Shark GM-3006 HANNIBAL-2 Black/ 3200 dpi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *