SKU: 616320539368 Kategori: , Brand:

Maus Gaming White Shark GM-5003 AZARAH RGB / 6.400 dpi

19.99Share it:

Lloji i miut: 7D – 7 butona

Chipset: SUNPLUS 6651

Ndërfaqja: USB 2.0

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 6400 DPI

Shpejtësia e gjurmës: 66 IPS

Jetëgjatësia e çelësave: Mbi 5 mil. herë

Softueri: Po – Në uebfaqen e White Shark

Gjatësia e kabllit (cm): 1.8 m g

Përmasat: 132 mm x 81 mm x 40 mm

Pesha (g): 138 g

Përputhshmëria: Win 7 / 8 / 10 dhe Mac OS

Ngjyra: E zezë

Materiali: Plastike

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Gaming White Shark GM-5003 AZARAH RGB / 6.400 dpi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *