SKU: 616320539474 Kategori: , Brand:

Maus Gaming White Shark GM-5005 MARCUS-2 Crni / 6.400 dpi

16.99Share it:

Lloji i mausit: 7D – 7 butona
Chipset: SUNPLUS 199
Ndërfaqja: USB 2.0
Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 6400;
Shpejtësia e gjurmës: 32 IPS
Jetëgjatësia e çelësave: Mbi 10 mil. klikime
Ndriçimi: RGB 16.8 mil. ngjyrat
Softueri: Po
Gjatësia e kabllit: 1.8 m
Dimensionet: 130mm x 90mm x 38mm
Pesha: 144 g

Ngjyra: E zezë
Materiali: Plastikë
Përputhshmëria: Windows 7 / 8 / 10 dhe Mac OS

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Gaming White Shark GM-5005 MARCUS-2 Crni / 6.400 dpi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *