SKU: 736373267244 Kategori: , Brand:

Maus Gaming White Shark GM-9003 SAGRAMORE RGB / 7.000 dpi

31.99Share it:

Lloji i miut: 5D – 5 + 2 butona (në pjesën e poshtme të miut, modaliteti i dritës DPI + LED)

Çipset: Pixart 3325

Ndërfaqja: USB 2.0

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 500 / 7000 DPI (e rregullueshme)

Shpejtësia e gjurmës: 100 IPS

Jetëgjatësia e çelësave: HUANO Mbi 20 mil. herë

Softueri: Po

Gjatësia e kabllit: 1.8 m gërshet

Përmasat: 123 mm x 67 mm x 42 mm

Pesha (g): 141 g

Përputhshmëria: Win 7 / 8 / 10 dhe Mac OS

Ngjyra: E zezë

Materiali: plastikë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Gaming White Shark GM-9003 SAGRAMORE RGB / 7.000 dpi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *