SKU: AC001182 Kategori: , Brand:

Maus Genius DX-125,Opt Wired

9.99Share it:
  • Ndjenjë e qetë dhe e rehatshme e prekjes
  • E shkëlqyeshme për secilën dorë
  • E përputhshme me Windows dhe MacOS
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Genius
Colour White
Connectivity technology USB
Movement detection technology Optical
Number of buttons 3
Product Dimensions ‎ 4.2 x 13.2 x 8.6 cm
Item Weight ‎85 g
Hardware Platform ‎ Laptop, Personal Computer
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Genius DX-125,Opt Wired”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *