SKU: AC002742 Kategori: Brand:

Maus LOGITECH G PRO X WIFI MAGENTA ( PINK ) GAMING

149.99Share it:

Më pak se 63 gram. Wireless i avancuar me vonesë të ulët LIGHTSPEED. Saktësia nën mikron me sensor HERO 25K.

 

Hiqni të gjitha pengesat me mausin më të lehtë dhe më të shpejtë PRO ndonjëherë.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech G
Color Magneta
Connectivity technology USB, Radio Frequency
Special Feature Wireless, Portable, Lightweight, Rechargeable
product dimensions 1.57 x 2.5 x 4.92 inches
Weight 62 gr
Resolution 100 – 25,600 dpi
Buttons 5
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus LOGITECH G PRO X WIFI MAGENTA ( PINK ) GAMING”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *