SKU: 616320538309 Kategori: , Brand:

Maus M-958, Sbox

3.99Share it:

Lloji i mausit: 3D
Rezolucioni: 1000 DPI
Ndërfaqja: USB 2.0
Orientimi i dorës: majtas dhe djathtas
Lloji i sensorit: Optik
Materiali: plastikë ABS
Gjatësia e kabllit: 150 cm
Ngjyra: E zezë
Madhësia e miut: 114 x 63,8 x 41 mm
Pesha: 61,2 g

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus M-958, Sbox”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *