SKU: AC002691 Kategori: Brand:

Maus MAUG Logitech G Pro (Hero)

79.99Shiko PDF
Share it:
  • Sensori Hero 25K nëpërmjet një përditësimi të softuerit nga G HUB, ky përditësim është falas për të gjithë lojtarët: më i avancuari ynë ndonjëherë, me gjurmim 1:1, 400+ IPS dhe ndjeshmëri maksimale 100 në 25600dpi plus zbutje, filtrim ose përshpejtim zero
  • Çelësat mekanikë dhe sistemi i tensionit të butonit  Ofron performancë ekstreme që kërkojnë profesionistët e sporteve me ndjesi të qëndrueshme në çdo shpejtësi të dorës dhe aktivizim pothuajse të menjëhershëm të çdo klikimi. Maks Përshpejtimi > 40 G
  • Ndriçimi i programueshëm RGB dhe teknologjia LIGHTSYNC: Personalizoni ndriçimin nga afro 16.8 milionë ngjyra për t’u përshtatur me ngjyrat e ekipit tuaj, për të lëkundur ngjyrat tuaja ose për të sinkronizuar ngjyrat me pajisje të tjera Logitech G
  • Gjashtë butona të personalizueshëm dhe memorie në bord – Caktoni komanda të personalizuara te butonat dhe ruajini ato drejtpërdrejt te miu për t’i përdorur në sistemet e konkurrencës pa pasur nevojë të rikonfiguroni cilësimet tuaja
  • Dizajn ultra i rehatshëm dhe i qëndrueshëm: miu është optimizuar për të reduktuar peshën për rehati, stabilitet dhe reagim më të madh; Qëndrueshmëria e butonit majtas dhe djathtas është përmirësuar në 50 milionë klikime
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech G
Color Black 
Connectivity technology USB
Special features Light
Motion detection technology Optics
product dimensions ‎1.49 x 2.44 x 4.57 inches
Weight 85 g
Cable length 2.1 m
Resolution 100 – 25,600 dpi
Buttons 6
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus MAUG Logitech G Pro (Hero)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *