SKU: 182600 Kategori: , Brand:

Maus me kabllo MC-100

Disponueshmëria: Produkt me porosi

4.99


Produkt me porosi


Share it:

1000 DPI dhe 3 Butona të përfshirë
Gjerësia: 55 mm
Interface: USB
Përdorimi i rekomanduar : PC / Laptop Dizajni
Ngjyra e produktit: E zezë
Gjatësia e kabllit: 130cm

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus me kabllo MC-100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *