SKU: AC002665 Kategori: Brand:

Maus Logitech M185 Wireless

14.99Share it:
  • Jetëgjatësia e baterisë 1-vjeçare: Për një vit të plotë pa ndryshuar baterinë (jeta e baterisë mund të ndryshojë në varësi të kushteve të përdoruesit dhe kompjuterit)
  • Besueshmëria e Logitech – e bërë nga lideri botëror për maus
  • Forma e konturuar: ju jep më shumë rehati dhe kontroll
  • Për kompjuterët Windows dhe Mac: pa probleme softuerësh ose konfigurimi, filloni të përdorni miun menjëherë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Color Red
Connectivity technology Wireless
Special features Wireless
Number of buttons 3
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Logitech M185 Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *