SKU: AC003119 Kategori: , Brand:

Maus Mis Zowie FK1-C BLACK

79.99Share it:
  • Maus simetrik lojrash për esports
  • Profil i ulët
  • Pesha e reduktuar; kabllo paracord; Rrota lëvizëse me 24 hapa
  • Pa shofer; prizë dhe luaj
  • Sensori 3360
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand BenQ
Color Black
Connectivity Technology USB
Special Feature Ergonomic Design Movement
Detection Technology Optical
Package Dimensions ‎ 9.02 x 6.69 x 2.09 inches
Power Source ‎Corded Electric
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Mis Zowie FK1-C BLACK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *