SKU: AC003167 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI FOCUS C106 wired

7.99Share it:

Maus me tela optike me pamje të këndshme me një rezolucion minimal të sensorit prej 1200 njësi. Dizajni i tij simetrik mundëson punë po aq të qëndrueshme si për përdoruesit djathtas ashtu edhe për ata mëngjarashë. Ajo vjen në të zezë dhe do të përzihet lehtësisht me pjesën tjetër të pajisjeve në tryezën tuaj.

Miu MS FOCUS C106, lloji Wired, USB, Optik, Rezolucioni 1200 dpi/cpi, Butonat 2, Lëvizja 1, Ngjyra e zezë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wired
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 1000
Keys 2
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 0
Other characteristics Plug & Play
Mass 73 years old
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus MS MSI FOCUS C106 wired”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *