SKU: AC003158 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI FOCUS M122 wireless red

9.99Share it:

Maus me valë me dizajn minimalist në ngjyrë të kuqe. Sensori 1200 DPI mundëson punë të qëndrueshme për të gjithë përdoruesit që preferojnë minjtë e thjeshtë dhe funksionalë për punë. Rrota e gomës e këtij miu lejon lëvizje të lehtë dhe forma simetrike siguron rehati të barabartë për përdoruesit e djathtë dhe të majtë.

Maus optik me valë MS FOCUS M122, Butonat: 2, Lëvizja: 1, Porta USB, Gama 6-10m, Rezolucioni: 1200 DPI, Ngjyra: E kuqe, Lloji i baterisë: Bateria alkaline, Kapaciteti i baterisë: Bateria 1*AA.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wireless
Interface Wireless
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 1200
Keys 2
Color Red
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus MS MSI FOCUS M122 wireless red”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *