SKU: AC003160 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI NEMESIS C320 gaming

11.99Share it:

Mausi i lojërave me tela MS NEMESIS C320 do të përshtatet me stilin tuaj të lojës dhe do t’ju ofrojë një përvojë të jashtëzakonshme përdoruesi. Me një sensor të saktë që mbështet vlerat e DPI që variojnë nga 800 në 6400, përfitoni një avantazh në lojë dhe ngrini përvojën tuaj të lojës në një nivel të ri. Ndriçimi RGB shton atraktivitetin e tij dhe është i përshtatshëm si për fillestarët ashtu edhe për lojtarët më me përvojë.

Maus lojrash me tela MS NEMESIS C320, rezolucione: 800-1600-2400-3200-4800-6400 DPI, çip Sunplus 199, lidhës USB dhe kabllo me gërsheta 1.5 m, ngjyrë e zezë me drita RGB. Windows 2000/XP/9X/VISTA/7/8/10

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wired
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 6400
Keys 6
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 1.5
Other characteristics RGB
Mass 123 years old
Chipset Sunplus 199

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus MS MSI NEMESIS C320 gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *