SKU: AC003161 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI NEMESIS C330 gaming

19.99Share it:

Maus lojrash me tela optike me pesë butona dhe një buton rrotullimi. Rezolucioni i sensorit prej 6400 njësive i lejon lojtarët të marrin saktësinë më të mirë kur u nevojitet. Maus lojrash MS NEMESIS C330 me tela RGB, rezolucion 800-1600-2400-3200-4800-6400DPI, çip Sunplus 6651, lidhës USB me gjatësi kabllo të gërshetuar 1.5 m, ngjyrë e zezë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wired
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 6400
Keys 5
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 1.5
Other characteristics RGB
Mass 130g
Chipset Sunplus 6651
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus MS MSI NEMESIS C330 gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *