SKU: AC003162 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI NEMESIS C350 gaming

17.99Share it:

Maus lojrash me tela optike krijuar për përdorim optimal në lloje të ndryshme lojërash. Sensori mbështet vlerat deri në 3200 DPI, dhe dizajni ergonomik ju lejon të luani pa shumë tendosje në duart e lojtarit. Maus lojërash me tela MS NEMESIS C350, rezolucion 800-1600-2400-3200 DPI, (Instant 704), me portë USB dhe gjatësi kabllo të gërshetuar 1,5 m, ngjyrë të zezë (Windows 2000/XP/9X/VISTA/7/8/10)

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wired
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 3200
Keys 6
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 1.5
Mass 130g
Chipset Instant A704
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus MS MSI NEMESIS C350 gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *