SKU: AC003169 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI NEMESIS C700

39.99Share it:

Me MS NEMESIS C700 GAMING MOUS ju do të bëheni ylli kryesor në mesin e ekipit tuaj të lojtarëve. Sensori PAW 3360 dhe rezolucioni që shkon deri në 12,000 DPI do t’ju lejojë të përjetoni botën e lojërave video në një mënyrë të veçantë. Ai krenohet me një dizajn të rafinuar, ngjyrë të zezë tërheqëse, dritë LED RGB si dhe një gjatësi kabllore prej 1.8 m. Bëhuni gati që bota e videolojërave të bëhet realiteti juaj.

Maus optik lojrash MS NEMESIS C700, 800/1600/3200/4800/6400/12000 DPI me butona të programueshëm, lidhës USB dhe ndriçim RGB, dizajn vrimash dhe ngjyrë të zezë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wired
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 12000
Keys 7
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 1.8
Other characteristics RGB
Mass 78 years old
Chipset Pixart 3360
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus MS MSI NEMESIS C700”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *