SKU: AC003170 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI NEMESIS C900

44.99Share it:

Mausi i lojërave me tela MS NEMESIS C900 është zgjedhja e duhur për të gjithë lojtarët që kërkojnë shpejtësi dhe saktësi pa kompromis në lojëra. Karakterizohet nga rezolucion i rregullueshëm deri në 19000 DPI, ndriçim RGB dhe butona të programueshëm. Dizajn funksional që ju lejon të zëvendësoni kapakun e pasmë dhe të personalizoni miun sipas preferencave tuaja. Zhytuni në botën e videolojërave për më gjatë dhe siguroni një avantazh shtesë në çdo betejë!

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wired
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 16000
Keys 8
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 1.8
Other characteristics Programmable keys, RGB
Number of lifetime presses 20000000
Chipset PAW 3370
Mass 95 years old
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus MS MSI NEMESIS C900”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *