SKU: AC003174 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI NEMESIS M700

44.99Share it:

Mausi shumë preciz i lojërave me valë MS NEMESIS M700 është i pajisur me një sensor optik që mbështet vlerat e DPI deri në 8000. Me një dizajn modern me detaje të vrimave, ky maus ngre pamjen e çdo këndi të lojës. Ajo vjen me shtatë butona të programueshëm, dhe është gjithashtu e zbukuruar me ndriçim shtesë RGB. Kjo ju lejon të lëvizni shpejt, me të cilën do të përjetoni botën e videolojërave në një mënyrë të re, unike.

Maus lojrash me valë MS NEMESIS M700, me 7 butona të programueshëm, rezolucion 8000 DPI (parazgjedhja 1600), me kabllo të thurura dhe dizajn modern

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wireless
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 8000
Keys 7
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 1.6
Other characteristics Programmable keys, RGB
Chipset PAW 3325
Mass 90 years
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus MS MSI NEMESIS M700”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *