SKU: AC003175 Kategori: , Brand:

Maus MS MSI NEMESIS M900

44.99Share it:

Mausi i lojërave me valë MS NEMESIS M900 do t’u përshtatet nevojave të shumicës së lojtarëve. Vjen me gjashtë butona të programueshëm që sigurojnë përgjigje të shpejtë edhe në momentet më të tensionuara të lojës. Një sensor optik i rregullueshëm me një ndjeshmëri deri në 16000 DPI mundëson saktësi të mahnitshme. Pavarësisht nëse jeni adhurues i dizajnit klasik apo të shpuar, do të kënaqeni nga fakti që ky maus vjen me të dy versionet e kapakut.

Maus lojrash me valë MS NEMESIS M900, me gjashtë butona të programueshëm, rezolucion 16000 DPI (parazgjedhja 1600), me kabllo të thurura dhe dizajn modern, ndriçim RGB

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus MS MSI NEMESIS M900”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *