SKU: AC003166 Kategori: , Brand:

Maus MS NEMESIS C335 gaming

19.99Share it:

Maus lojrash me tela optike me një sensor që mbështet vlerat deri në 4800 DPI. Ai vjen me çelësa të programueshëm dhe është i adaptueshëm për shumicën e lojërave. Maus lojrash MS NEMESIS C335 me tela, rezolucion 800/1600/2400/4800 DPI, me butona të programueshëm, port USB, me gjatësi kabllo të gërshetuar 1.7 m, ndriçim RGB

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Species Wired
Interface USB
Sensor Optical
Resolution [dpi/cpi] 4800
Keys 5
Color Black
Battery indicator not
Scroll 1
Cable length 1.7
Other characteristics RGB
Mass 165g
Chipset Pixart 3212

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus MS NEMESIS C335 gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *