SKU: AC002972 Kategori: , Brand:

Maus për PC G260 Gaming USB HP

19.99Share it:
  • Gamer i ri hp, e gjithë struktura e një gameri!
  • Dizajn modern dhe i nënvlerësuar
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand hp
Color Black
Connectivity technology Wired
Motion detection technology Optical
Number of buttons 6

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus për PC G260 Gaming USB HP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *