SKU: AC002919 Kategori: , Brand:

Maus për PC Wireless S3000 HP 2.4ghz Blac

17.99Share it:
  • Standardet Premium HP: Ndërtuar me disa nga udhëzimet më të rrepta të kontrollit të cilësisë në industri
  • Dizajn elegant: Mausi elegant dhe modern HP Wireless shton një prekje të menjëhershme të stilit të përcaktimit të trendit në çdo hapësirë pune
  • Nuk ka më tërheqje Jo më tërheqje: Lidhja me valë ju bën të lirë të bredhni
  • E hijshme, e lezetshme, moderne: Stili i tendencës e veçon atë nga pjesa tjetër
  • Lehtësim në pëllëmbën e dorës: Forma e konturuar promovon rehati gjatë gjithë ditës
  • Nano Marrës: Zë më pak hapësirë USB dhe ruan lehtësisht brenda mausit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Color Black
Connectivity Technology Bluetooth
Special Feature Wireless, Portable
Movement Detection Technology Optical
Item Dimensions 3.73 x 2.24 x 1.54 inches

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus për PC Wireless S3000 HP 2.4ghz Blac”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *