SKU: 616320539733 Kategori: , Brand:

Maus White Shark GAMING GM-9002 LANCELOT / 6.400 dpi

34.99Share it:

Lloji i mausit: Gaming 7D – 7 butona;

Chipset: SUNPLUS 6651;

Ndërfaqja: USB 2.0;

Lloji i sensorit: Optik;

Rezolucioni i sensorit: 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 6400 DPI;

Shpejtësia e gjurmës: 66 IPS;

Jetëgjatësia e çelësave: Mbi 10 milionë herë;

Ndriçimi: RGB 16.8 milionë ngjyra;

Softueri: Po

Gjatësia e kabllit: 1.8 m;

Dimensionet: 118mm x 101mm x 38mm;:

Pesha: 158g;

Përputhshmëria: Windows 7 / 8 / 10 dhe MacOS;

Ngjyra: E zezë / E kuqe;

Materiali: Metal / Plastikë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus White Shark GAMING GM-9002 LANCELOT / 6.400 dpi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *