SKU: 616320539375 Kategori: , Brand:

Maus White Shark GM-3001 CYRUS / 3.200 dpi

12.99Share it:

Lloji i mausit: Gaming 6D – 6 Butona

Ndërfaqja: USB 2.0

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 1200 / 1600 / 2400 / 3200 DPI

Shpejtësia e gjurmës: 60 IPS-a

Jetëgjatësia: Mbi 5 mil. herë

Softueri: Jo

Ndriçimi: LED 4 ngjyra

Veshje gome: Po

Gjatësia e kabllit: 1.8 m

Përputhshmëria: Win 7 / 8 / 10 dhe Mac OS

Përmasat: 133 x 68 x 40 mm

Pesha: 119 g

Ngjyra: E zezë

Materiali: Plastike

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus White Shark GM-3001 CYRUS / 3.200 dpi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *