SKU: 736373268470 Kategori: , Brand:

Maus White Shark GM-9009 MORHOLT / 7.200 dpi

29.99Share it:

Lloji i miut: 7D – 7 butona

Çipset: INSTANT 825F

Ndërfaqja: USB 2.0

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 1200 / 1600 / 2400 / 3200/4800 / 7200 DPI (e rregullueshme)

Shpejtësia e gjurmimit: 60 IPS

Jetëgjatësia e çelësit: HUANO Mbi 10 mil. herë

Softueri: Po, në www.whiteshark.biz

Ndriçimi: RGB 16.8 mil. ngjyrat

Gjatësia e kabllit: 1.8 m

Përmasat: 127 mm x 75.5 mm x 40.5 mm

Pesha: 135 g ± 5 g

Përputhshmëria: Win 7 / 8 / 10 dhe Mac OS

Ngjyra: E zezë

Materiali: Plastike

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus White Shark GM-9009 MORHOLT / 7.200 dpi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *