SKU: AC002714 Kategori: , Brand:

Maus ZOWIE EC1-C

79.99Share it:
  • Dizajn ergonomik asimetrik
  • Pesha e reduktuar; kabllo paracord; Rrota lëvizëse me 24 hapa
  • Pa shofer; prizë dhe luaj
  • Sensori 3360
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand BenQ
Color Black
Connectivity Technology USB
Special Feature Ergonomic shape, designed for horizonal movement, Ergonomic Design, relaxed palm support
Movement Detection Technology Optical

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus ZOWIE EC1-C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *