SKU: AC003172 Kategori: , Brand:

MausPad MS DOD MSI TERIS L500

9.99Share it:

Pajisja e lojrave MS TERIS L500 me një dizajn të mrekullueshëm siguron një sipërfaqe të qëndrueshme për miun dhe kontribuon në ndjenjën e kënaqësisë së vërtetë të lojës.

Është bërë nga materiali i kanavacës që mundëson lëvizjen e qetë të mausit.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Dimensions 450x400x4 mm
Composition gome + pëlhurë
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MausPad MS DOD MSI TERIS L500”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *