SKU: 616320539764 Kategori: , Brand:

MausPad White Shark 400x300x3 MP-1966 – SHARK

11.99Share it:

MausPad

Përmasat: 400×300

Trashësia: 3mm

Materiali: Gomë celulare dhe tekstil

Sipërfaqe e lëmuar

Dizajn kundër rrëshqitjës

Ngjyra: E zezë/E bardhë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MausPad White Shark 400x300x3 MP-1966 – SHARK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *