SKU: 616320539771 Kategori: , Brand:

MausPad White Shark 800x350x3mm MP-1967 – SHARK

16.99Share it:

MausPad

Dimensionet: 800mm x 350mm

Trashësia: 3 mm

Materiali: Gomë celulare dhe tekstil

Sipërfaqe e lëmuar

Dizajn kundër rrëshqitjes

Ngjyra: E zezë/E bardhë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MausPad White Shark 800x350x3mm MP-1967 – SHARK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *