SKU: 736373268371 Kategori: , Brand:

MausPad White Shark GMP-2102 RED KNIGHT 40x30cm

11.99Share it:

MausPad

Përmasat: 400×300

Trashësia: 3 mm

Materiali: Gomë celulare dhe tekstil

Sipërfaqe e lëmuar

Dizajn kundër rrëshqitjës

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MausPad White Shark GMP-2102 RED KNIGHT 40x30cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *