SKU: 616320539344 Kategori: , Brand:

Mbajtës për celular në veturë PSM-202

3.99Share it:

Dimensionet: 33(R) x 29,5mm
Pesha: 45 g
Materiali: plastikë, metal dhe magnet
1 x drejtkëndëshe dhe 1 x pllakMbajtes per celular ne vetur PSM-202 metalike ngjitëse rrethore.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtës për celular në veturë PSM-202”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *