SKU: AC001423 Kategori: , Brand:

Mercusys Desktop Switch 5-port 10/100 Mbps

9.99Share it:
  • Pesë porte me negocim automatik 10/100 Mbps RJ45 me mbështetje automatike MDI/MDIX
  • Zgjerim i lehtë i rrjetit me kabllo
  • Dizajn kompakt për rregullim fleksibël
  • Konfigurimi i lidhjes dhe luajtjes, nuk kërkohet konfigurim
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Dimensions 82 x 49 x 21 mm
Interfaces 5 10/100Mbps ports, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX
External Power Supply 5V/0.6A
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD
Fan Quantity Fanless
Data Rates 10/100Mbps at half duplex 20/200Mbps at full duplex
Buffer Capacity 768Kb
Jumbo Frame 2KB
Switching Capacity 1Gbps
LED Ethernet (1, 2, 3, 4, 5), Power

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mercusys Desktop Switch 5-port 10/100 Mbps”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *