SKU: LP001259 Kategori: Brand:

Laptop Microsoft Surface / i5 1035G1/ 4GB/ 64GB/ 12.4 inch TOUCHSCREEN

499.99


  • CPU: Intel Core i5 1035G1
  • RAM: 4GB DDR4
  • Memory: 64GB SSD
  • Screen size: 12.4 inch
  • TOUCHSCREEN

Shiko PDF
Share it:
  • Intel Core i5 Gjenerata e 10-të 1035G1 (1.00 GHz) 4 GB memorie LPDDR4X 64 GB eMMC
  • Windows 10 Home në modalitetin S për t’ju sjellë veçoritë e fuqishme të Windows që përdorni më shumë me vlerë të jashtëzakonshme.
  • Përfitoni sa më shumë nga çdo ditë me stilin elegant, performancën dhe jetëgjatësinë e baterisë gjatë gjithë ditës2 që ju nevojitet në laptopin tonë më të lehtë Surface, të gjitha me një vlerë të jashtëzakonshme.
  • Ekran me prekje 12,45″ PixelSense
  • Tepër i lehtë dhe i lëvizshëm, aplikacionet që përdorni çdo ditë, materialet premium dhe një përzgjedhje e ngjyrave të domosdoshme do ta bëjnë këtë laptop të preferuar.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model Microsoft Surface Laptop Go Core i5 1035G1
CPU Intel core i5-1035G1
RAM 4GB
Memory 64GB SSD
Screen size 12.4 inch ‎(1536 x 1024)  Full HD TOUCHSCREEN
GPU Intel UHD Graphics
Operating System Windows 10 Home
Color Platinum
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Microsoft Surface / i5 1035G1/ 4GB/ 64GB/ 12.4 inch TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *