SKU: AC002926 Kategori:

MIKROFON PER PC K24

Disponueshmëria: S’ka stok

3.99


S’ka stok


Share it:
  • Mini portativ, kënd rrotullimi 120 gradë, dizajn klasik dhe në modë.
  • Anulim i zhurmës së mikrofonit me kondensator me cilësi të lartë, mikrofon i përsosur regjistrimi me cilësi të lartë.
  • Për të rivendosur zërin e njeriut, mikrofoni me performancë të lartë mund të riprodhojë me saktësi zërin.
  • Material ABS me cilësi të lartë, trajtim special për kalitje me rrjetë gruri, i fortë dhe i qëndrueshëm.
  • I gjithanshëm, i përsosur për të kënduar, biseduar, lojëra në internet, biseda me video dhe video konferenca në internet.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Item Microphone
Material ABS
Color Black
Impedance ≤2.2kΩ
Frequency Response 50~16000Hz
Sensitivity(S.P.L) -47dB±3dB
Cord Length ≤2.2 meters
Product Size 20*6cm / 7.87*2.36in
Product Weight 34g / 1.20oz
Package Size 20.5*6.5*6.5cm / 8.07*2.56*2.56in
Package Weight 77g / 2.72oz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MIKROFON PER PC K24”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *