SKU: AC001778 Kategori:

Mini Sup Game 399 BOX 400 1 Plus

15.99Share it:
  • SUP Game Box 400 në një tastierë lojërash me dorë
  • Dhuratë perfekte për fëmijët, adhuruesit e lojërave retro, koleksionistët etj.
  • Luaj më gjatë: Bateri litiumi e ringarkueshme 600 mAh, mbështet deri në 3-4 orë lojë të vazhdueshme.
  • 400 lojëra klasike të integruara: Është një dhuratë e mirë për fëmijët tuaj, miqtë, djemtë dhe vajzat do ta pëlqejnë atë.
  • Ekran me ngjyra: Ekran me definicion të lartë, transmetim i saktë i imazheve pa vonesë.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
System 8 bit
Game Type AVG Adventure Game, RPG Role Play, ACT Action Game
Color Black/White/Yellow/Blue/Red
Screen 3.0 inch TFT color screen
Game Function built-in 400 games
Other function Support TV connection

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Sup Game 399 BOX 400 1 Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *