SKU: AC002164 Kategori: Brand:

Logitech Z533 Speaker system

129.99Share it:
  • Tingull i fuqishëm. 120 watts (60 W fuqi RMS) akustike e fuqishme por e balancuar – prodhuar nga drejtuesit me rreze të plotë 2,25” (5,7 cm) të krijuar me drejtim të zërit për të mbushur plotësisht dhomën.
  • Bas që mund të ndjeni. Përjetoni bas të pasur dhe dinamik me një subwoofer të përparmë që ju zhyt në muzikën, filmat ose lojërat tuaja.
  • Luaj atë që dëshiron. Inputet 3,5 mm dhe RCA nënkuptojnë se ky altoparlant funksionon me pothuajse çdo burim audio – kompjuter, tablet, smartphone, konsol lojërash ose televizor. Thjesht futeni në prizë dhe filloni të dëgjoni.
  • Kontrolli në majë të gishtave. Vendoseni kutinë e kontrollit me tela kudo që dëshironi për akses në kontrollet e fuqisë, volumit dhe basit, si dhe një fole shtesë 3,5 mm dhe një fole kufjesh.
  • Përvoja që mund t’I BESUESH. Për më shumë se 30 vjet, Logitech ka krijuar produkte audio me cilësi të lartë që i japin jetë tingullit tuaj. Çdo sistem është projektuar dhe testuar në laboratorët tanë më të avancuar të Kërkimit dhe Zhvillimit dhe mbahet sipas standardeve më të larta akustike për t’ju sjellë përvojën optimale të dëgjimit.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Model Name Z533
Speaker Type Speaker System
Connectivity Technology Auxiliary
Special Feature Control Pod
Color Black
Item Dimensions 10.1 x 7.7 x 10.5 inches
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Logitech Z533 Speaker system”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *