SKU: AC003102 Kategori: , Brand:

MMZ Jabra Evolve 20 SE MS stereo

64.99Share it:
  • Bisedë më e qartë për efikasitet më të madh. Tingull i shkëlqyeshëm për telefonata dhe muzikë
  • Menaxhoni lehtësisht thirrjet – Njësia e kontrollit të telefonatave e bën të thjeshtë kryerjen, pranimin dhe heshtjen e telefonatave
  • Lidhshmëria “Plug-and-play” – Lidhja USB lejon konfigurimin e shpejtë dhe të lehtë
  • Rehati gjatë gjithë ditës – Jastëkë veshësh prej lëkure të butë dhe dizajn në vesh për përdorim gjatë gjithë ditës
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Jabra
Model Name Jabra Evolve 20
Color Microsoft
Form Factor On Ear
Connectivity Technology Wired

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MMZ Jabra Evolve 20 SE MS stereo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *