SKU: AC003324 Kategori: Brand:

MMZ Jabra Evolve2 65 Stereo MS + Link 380 USB-A, black

269.99Share it:
  • ANULIMI PASIVE I ZHURMAVE – Kufjet me valë Jabra Evolve2 65 kanë një anulim të lartë pasiv të zhurmës falë mbushjes së përmirësuar të shkumës së memories dhe dizajnit të ri me kënd që anulon 48% më shumë zhurmë rreth jush
  • TINGËR MË I MADH DHE MË MIRË – Kjo kufje biznesi ka altoparlantë të fuqishëm 40 mm që tolerojnë rrjedhje për audio të pasur dhe me definicion të lartë për telefonatat dhe muzikën. Plus, teknologjia e përmirësuar e thirrjeve me 3 mikrofona do të thotë 23% më pak zhurmë e bisedës në sfond në telefonatat tuaja
  • Jetëgjatësia e baterisë KRYESORE NË INDUSTRI – Kufjet Evolve2 65 në telework siguron deri në 37 orë jetëgjatësi të baterisë me një karikim të vetëm. Me një karikim 15-minutësh që ju jep deri në 8 orë përdorim, ato janë kufje në vesh të ndërtuara për të mbajtur ritmin me orarin tuaj të zënë
  • KOMFORTI GJITHË DITËS – Kur bëhet fjalë për kufjet tuaja me valë, luksi i vërtetë është të harrosh se është aty. E bërë me materiale të qëndrueshme dhe premium, jastëkët e butë me shkumë memorie formojnë konturet natyrale të veshëve tuaj për rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës
  • MS-OPTIMIZED – Kjo kufje Jabra funksionon me të gjitha platformat kryesore të Unified Communications dhe është optimizuar për Microsoft Teams si një përvojë plug-and-play. Përfshin përshtatësin Bluetooth Jabra Link 380a (USB-A).
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Jabra
Model Name Evolve2 65
Color Black
Form Factor On Ear
Connectivity Technology Wi-Fi
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MMZ Jabra Evolve2 65 Stereo MS + Link 380 USB-A, black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *