SKU: AC002689 Kategori: Brand:

MMZ Yealink YHS36 Dual Headset kabelgebunden

59.99Share it:

Yealink YHS36 është kufje e stilit mbi kokë e cila është krijuar për punonjësit e zyrës, SOHO ose stafin e qendrës së thirrjeve. Ai mbështet QD (Shkëputja e Shpejtë) dhe është në përputhje me gamën e plotë të telefonave IP të ndërmarrjeve Yealink. Yealink YHS36, i disponueshëm në mono (YHS36 Mono) dhe binaural (YHS36 Dual), është një kufje me tela analoge profesionale për të lehtësuar bisedat në mënyra që zona e përqendrimit dhe fokusi juaj të futet lehtësisht dhe lodhja e dëgjimit reduktohet gjithashtu. Dizajni i tij ergonomik dhe jastëkët e veshit prej lëkure të butë e bëjnë YHS36 mjaft të rehatshëm për përdorim të gjatë gjatë gjithë ditës.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
General
Headset cable length 0.9m
QD to RJ9 cable length 1.2m
Weight 170g
Microphone
Microphone frequency response range 100 Hz – 7 kHz
Microphone bandwidth Wideband
Microphone sensitivity -44.0 dB re. 1 v/Pa
Speaker
Speaker sensitivity 93 dB SPL @ 1 kHz, 60 mV
Speaker frequency response range 20 Hz – 20 kHz
Speaker impedance 32+/-4.8Ω, @ 1.0 kHz
Speaker input power normal 5 mW, max 10 mW
Speaker bandwidth Wideband
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MMZ Yealink YHS36 Dual Headset kabelgebunden”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *