SKU: N/A Kategori: , Brand:

Monitor Acer B247W 24 inch Full HD

Disponueshmëria: Produkt me porosi

284.99


Produkt me porosi


Shiko PDF
Share it:

Monitorët miqësorë me mjedisin e serisë Acer Vero B7 plotësojnë të gjitha kërkesat në punë me saktësinë e tyre superiore të ngjyrave dhe rezolucionin 4K UHD.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ B247W
Screen Size 23.8 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Acer
Special Feature Wide screen
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight 6.20 KG
Item Dimensions LxWxH 20.99 x 8.17 x 15.35 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

B247W

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Acer B247W 24 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *